Drukarka do domu 2014

Drukarka do domu 2014

Możliwość komentowania Drukarka do domu 2014 została wyłączona

W dobie współczesnych czasów wielu klientom nie starcza już kluczowa rola drukarki jaką jest samo drukowanie. Teraźniejsi użytkownicy wymagają od urządzenia drukującego jeszcze dodatkowych opcji, a producenci tych urządzeń starają się te przewidywania dopełniać. Kluczową kwestią dla potencjalnego użytkownika jest wybór pomiędzy drukarką laserową a atramentową. Większość testów publikowanych w internecie przejawia wyższość drukarek z wkładem laserowym. Tonery do laserówek mają wiele funkcji przewyższających je nad popularnymi plujkami, najważniejszą z nich jest szybkość druku. Urządzenia korzystające z tonerów laserowych pracują najczęściej z szybkością dochodzącą do 20-22 stron na minutę, np. toner Samsung SL-M2022W uzyskuje wydruki z szybkością 20-21 stron na minutę. Urządzenia atramentowe, dla zestawienia, osiągają przeważnie jedynie prędkość 5-6 stron na minutę. Jeśli wobec tego zdecydujemy o nabyciu drukarki zasilanej tonerem laserowym to w jakie dodatkowe funkcje może być nasza drukarka wyposażona.

Toner do Samsung SL-M2022W zamiennik
Toner do Samsung SL-M2022W zamiennik

W największym stopniu przydatny na pewno okaże się skaner. Urządzenia wielofunkcyjne potrafią wykonywać skany w rozdzielczości interpolowanej dochodzącej do do 4800×4800 dpi. Poza tym producenci drukarek pragnąc jeszcze bardziej podołać zapotrzebowaniu użytkowników i starając się wyróżnić zaprojektowany przez siebie wyrób zaopatrują go w dodatkowe funkcje:
– technologia NFC, za pomocą której drukarka Samsung SL-M2022W zdoła drukować bezpośrednio ze smartfona,
– sterownik EASY ECO driver, na skutek którego toner nie musi być eksploatowany na drukowanie grafik, linii i niektórych tekstów co daje oszczędność tonera i sprawia że np. toner Samsung SL-M2022W wystarczy nam na więcej wydruków.
Największą wadą w niektórych drukarkach laserowych jest coraz to mniejsza wydajność tonerów. Toner do drukarki Samsung SL-M2022W starcza na wydruk do 1000 stron przy 5% pokryciu.
Pojawiające się na rynku zamienniki wykazują na szczęście coraz to wyższą jakość i należycie zamieniają oryginały. Przykładem może być toner do Samsung SL-M2022W zamiennik, który uzyskuje wysokie parametry jakościowe, a cena pomału staje się coraz to w wyższym stopniu przystępna.

 

 

odwiedź stronę autora

Back to Top