Tonery do drukarek laserowych nie muszą być drogim kosztem w budżecie firmy czy domu.

Tonery do drukarek laserowych nie muszą być drogim kosztem w budżecie firmy czy domu.

Możliwość komentowania Tonery do drukarek laserowych nie muszą być drogim kosztem w budżecie firmy czy domu. została wyłączona

Istnieje parę sposobów które dopuszczają w ogromny sposób zniżyć te sumpty. Selekcja odpowiedniej, taniej w eksploatacji drukarki jest najważniejszym czynnikiem. Przed zakupem, nie licząc designu i wielkości maszyny, funkcji wspomagających w jakie wyposażył ją producent, powinniśmy kierować się kosztem wydruku jednej strony. Cena wynika zwykle z pojemności tonera.

Tonery zamienniki do HP P2055 do kupienia na www.nowytoner.pl
Tonery zamienniki do HP P2055 do kupienia na www.nowytoner.pl

Są drukarki w jakich można używać tylko kartridże o objętości wystarczającej na ok. 1000 stron przy 5% pokryciu, np. toner Samsung SL-M2022W, ale można też wypatrzyć wkłady o wydajności ok. 6500 stron przy 5% pokryciu, np. toner HP P2055. Są wkłady o jeszcze większej pojemności, ale z reguły do urządzeń laserowych obecnie nie wyprzedawanych. Drugim czynnikiem pozwalającym na zredukowanie kosztów eksploatacji drukarki laserowej jest dobór sklepu oferującego rzetelnej jakości tonery wymienniki, jakich cena pozwoli nam weselić się tanimi wydrukami. Jakość wkładów może być rozliczna, od jakości okropnej i częstej awaryjności do jakości współmiernej z oryginałami. Dopasowany stosunek jakości do opłaty przedkłada sklep www.nowytoner.pl. Przykładem może być toner Samsung ML-2165W zamiennik. Wyrób zaopatrzony jest w najnowszej generacji układ scalony zliczający strony, dzięki któremu wolno go użytkować we wszystkich drukarkach w jakich stosuje się wkład oryginalny.

 

 

odwiedź stronę autora

Back to Top