Jak zredukować koszty drukowania.

Jak zredukować koszty drukowania.

Możliwość komentowania Jak zredukować koszty drukowania. została wyłączona

Koszty drukowania dokumentów w firmach czy w domach są niezmiernie ważkim wydatkiem. Ze sposobów na ich zmniejszenie najprostszym jest dobór odpowiedniej jakości, a zarazem tanich, tonerów. Nie zawsze jednak jakość spełnia nasze oczekiwania. Wydruki są zbytnio jasne czy też pojawiają się dodatkowe plamy czy prążki na wydrukach.

HP P2055 toner zamiennik
HP P2055 toner zamiennik

Można jednak znaleźć wkłady o jakości porównywalnej z oryginalnymi. Przykładem może być toner do Samsung ML-2165W zamiennik. Produkt ten zaopatrzony jest w odpowiedni chip zliczający strony przy użyciu którego wkład możemy wykorzystywać we wszelkich urządzeniach obsługiwanych przez toner oryginalny. Małe koszty druku najprościej jest osiągnąć zaopatrując się w tonery o większej pojemności. Toner do Samsung SL-M2022W ma wydajność ok. 1000 stron przy 5% pokryciu i jest to optymalna wydajność dla tego urządzenia. Z kolei toner do HP P2055 w wersji 505X ma wydajność ok. 6500 stron przy 5% pokryciu. W dodatku toner zamiennik do tego modelu jest dużo tańszy niż zamiennik do maszyny Samsung. Ważne jest aby pomyśleć o tym zanim kupimy drukarkę czy urządzenie wielofunkcyjne, gdyż koszty eksploatacji mogą często pochłaniać bardzo dużo pieniędzy.

 

Copyright © 2021 - Giraffe - nowytoner.pl
Białystok, ul. Hetmańska 44
Wszystkie nazwy i znaki towarowe użyte na stronie stanowią własność ich właścicieli i zostały użyte jedynie w celu identyfikacji produktu.
Pomimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że wszystkie dane techniczne zawarte na stronie nie zawierają błędów. W razie wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji o zakupie.

Back to Top