Jakim sposobem ograniczyć koszty drukowania.

Jakim sposobem ograniczyć koszty drukowania.

Możliwość komentowania Jakim sposobem ograniczyć koszty drukowania. została wyłączona

Koszty drukowania dokumentów w większości firm, ale też i w domach są niesłychanie ważkim wydatkiem. Spośród sposobów na ich obniżenie najprostszym, a jednocześnie w najwyższym stopniu skutecznym jest wybór dobrej jakości, a jednocześnie tanich tonerów. Drukarka Samsung ML-1660, pozwalająca obniżyć koszty drukowaniaNiekiedy jakość niestety nie spełnia naszych oczekiwań. Wydruki są nadmiernie jasne albo pojawiają się nadprogramowe kropki lub paski na wydrukach.

Można jednak z pewnością znaleźć wkłady o jakości porównywalnej z oryginalnymi. Przykładem może być toner do Samsung ML-2160 zamiennik. Produkt ten zaopatrzony jest w stosowny chip zliczający strony dzięki czemu wkład możemy użytkować we wszystkich drukarkach obsługiwanych przez wkład oryginalny. Niskie koszty druku najprościej jest osiągnąć zaopatrując się w kartridże o zwiększonej pojemności. Toner do Samsung SL-M2022W ma zdolność produkcyjną ok. 1000 stron przy 5% pokryciu i jest to maksymalna zdolność produkcyjna dla tego urządzenia. Natomiast kartridż do HP P2055 w wersji 505X ma wydajność ok. 6500 stron przy 5% pokryciu. Oprócz tego toner zamiennik do tego modelu jest sporo tańszy niż zamiennik do urządzenia Samsung. Ważne jest poświęcenie sporo uwagi na późniejsze koszty eksploatacji przed zakupem drukarki. Tym bardziej że różnice cenowe urządzeń nie są zbyt duże, natomiast koszt wydruku pojedynczej strony na jednej drukarce może być nawet kilkukrotnie wyższy niż na innej.

 

Copyright © 2021 - Giraffe - nowytoner.pl
Białystok, ul. Hetmańska 44
Wszystkie nazwy i znaki towarowe użyte na stronie stanowią własność ich właścicieli i zostały użyte jedynie w celu identyfikacji produktu.
Pomimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że wszystkie dane techniczne zawarte na stronie nie zawierają błędów. W razie wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji o zakupie.

Back to Top