HP P1102

HP P1102

Możliwość komentowania HP P1102 została wyłączona

Standardowa drukarka laserowa HP P1102 od długiego czasu cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród klientów i nazywana jest właściwym następcą tonera HP 12A, jednej z najlepszych drukarek laserowych.

Zamiennik do HP P1102 do kupienia na www.nowytoner.pl
Zamiennik do HP P1102 do kupienia na www.nowytoner.pl

Do najistotniejszych walorów HP P1102 konsumenci zaliczają: niewielkie rozmiary, bezawaryjną pracę na którą bezspornie wpływ ma nieobecność uzupełniających funkcji jak: NFC, WiFi, duplex itp.Spośród cech czysto technicznych urządzenie wyróżnia się także szybką pracą – do 18 str/min i szybkością startu pierwszej strony ze stanu uśpienia – ok. 8,5 sekundy. Urządzenie znajduje więc bardzo duże zainteresowanie pośród niezbyt wybrednych klientów. Spośród wad wskazywanych przez nabywców na pierwsze miejsce wysuwa się głośność pracy urządzenia – ok. 51dB, co jednakże jest wynikiem przeciętnym, nieznacznie tylko odbiegającym od wyrobów konkurencji, zatem to raczej dosyć subiektywne odczucie.

Ogromna sprzedaż urządzeń HP P1102 przekłada się wyraźnie na dużą sprzedaż materiałów eksploatacyjnych – tonerów do tej drukarki. Co po pewnym czasie, bez wątpienia, przyczyniło się do obniżenia cen tonerów, przede wszystkim zamiennych. Toner HP P1102 zamiennik to wydatek niecałe 50 zł. Nie bez powodu urządzenie HP P1102 doczekała się miana niedrogiej w zakupie i eksploatacji.

 

Copyright © 2021 - Giraffe - nowytoner.pl
Białystok, ul. Hetmańska 44
Wszystkie nazwy i znaki towarowe użyte na stronie stanowią własność ich właścicieli i zostały użyte jedynie w celu identyfikacji produktu.
Pomimo dołożenia wszelkich starań nie możemy zagwarantować, że wszystkie dane techniczne zawarte na stronie nie zawierają błędów. W razie wątpliwości prosimy o kontakt przed podjęciem decyzji o zakupie.

Back to Top